درباره ما

شرکت صنایع برق زنگان پارس با هدف توسعه محصولات و ارائه محصول نهایی به مشتریان تأسیس شد. این شرکت با تفکیک دپارتمان آداپتاسیون از شرکت پارس سویچ و با سرمایه‌گذاری عمده در سال 1384 فعالیت خود را در شهرک صنعتی شماره یک زنجان آغاز کرد.

از طریق بهره‌گیری از دانش شرکت مادر و بهره‌گیری از فناوری شرکت‌های تراز اول در زمینه تابلوهای فشار متوسط و پست‌های کمپکت، شرکت صنایع برق زنگان پارس محصولات متنوعی تولید می‌کند. این محصولات شامل تابلوهای فیکس و کشویی فشار متوسط، تابلوهای حفاظت/کنترل و مانیتورینگ، و پست‌های توزیع چند فیدری و کیوسکی هستند. این تولیدات با موفقیت تایید تطابق با استاندارد IEC 62271-200 توسط آزمایشگاه‌های بین‌المللی IPH آلمان و CESI ایتالیا انجام شده‌اند.

شرکت صنایع برق زنگان پارس دارای تجهیزات مدرنی در کارگاه‌های رنگ پودری الکترواستاتیک، قطعه‌سازی، ورقکاری، مونتاژ تابلو، وایرینگ، تجهیزات روتین تست، آزمایشگاه کنترل کیفیت، و آزمایشگاه فشار قوی است. یکی از اهداف اصلی این شرکت، آداپتاسیون یا بهینه‌سازی پست‌های فشار متوسط با جایگزینی کلیدهای جدید گازی یا خلاء در تابلوهای قدیمی است.

تمرکز بر کیفیت و توجه به نیازهای مشتریان، باعث شده تا محصولات شرکت صنایع برق زنگان پارس در نیروگاه‌های تولید برق، شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع برق، و صنایع مختلف از جمله فولاد، سیمان، پتروشیمی، و شرکت‌های آبفا و سایر صنایع دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات فشار ضعیف
LV PRODUCTS

تابلو مارشالینگ
تابلو SCADA
تابلو اندازه گیری (Indoor)
تابلو اندازه گیری (Outdoor)
تابلو HVI